Сладкарски консумативи и декорации

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop

Комплект метални цветни резци – Бебешка тема – 4 бр

13,50 лв.

Комплект 4 броя формички за сладки от оцветен метал – бебешка количка, детско конче-люлка, бебешко боди и плюшено мече. Чудесен за бебешки тържества!

Изчерпан

Комплект 4 броя формички за сладки от оцветен метал – бебешка количка, детско конче-люлка, бебешко боди и плюшено мече. Чудесен за бебешки тържества! Всяка формичка е с размер 7.6 см.

Код: 2308-1067 Категории: , Етикет: GTIN: 070896810670

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop