Сладкарски консумативи и декорации

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop

Sly Commerce – Гел бои комплект – 4 х 30 гр

20,00 лв.

Комплект концентрирани сладкарски гел бои на Sly Commerce – 4 х 30 гр – Лимонено жълто, Коледно червено, Небесно синьо и Тревисто Зелено!

3 налични

Комплект концентрирани сладкарски гел бои на Sly Commerce – 4 х 30 гр – Лимонено жълто, Коледно червено, Небесно синьо и Тревисто Зелено! Съдържание: вода, оцветители (Е102, Е124, Е142, Е133, Е151), титаниев диоксид Е171, царевично нишесте Е1520, глицерин Е422, регулатор на киселинността: лимонена киселина Е330, консерванти Е202 и Е211. Комплектът включва: 4 бр сладкарски бои по 30 гр всяка.

Код: SCBKIT Категории: , Етикет:

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop