Сладкарски консумативи и декорации

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop

Резец – Маска еднорог

5,00 лв.

Пластмасов резец, идеален за приготвяне на бисквити и сладки, солени, шоколадови и други сладки и солени лакомства!

1 налични

Пластмасов резец, идеален за приготвяне на бисквити и сладки, солени, шоколадови и други сладки и солени лакомства! Размери: cm 9 x 9 xh 2,2

Код: 0255100 Категории: , , Етикет: GTIN: 8024622071660

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop