Сладкарски консумативи и декорации

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop

Комплект за декориране на бисквитки – Коледа – 12 бр

19,50 лв.

Декорирайте най-красивите празнични бисквитки за Коледа с този пълен комплект за декориране от Wilton!

5 налични

Код: 02-0-0390 Категории: , , , Етикет: GTIN: 070896154644

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop